87-500 Rypin, ul. Warszawska 36/1
tel. 602 115 204, tel.fax/ 54 280 2424
 

2 400 000,00zł

Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim

  • Miasto: Żałe, gmina Brzuze, województwo kujawsko
  • Dodane: 18 maja 2015 15:25
Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim
Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 1Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 2Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 3Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 4Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 5Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 6Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 7Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 8Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 9Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 10Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 11Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 12Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 13Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 14Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 15Kompleks domów nad Jeziorem Żalskim - Image 16

Opis oferty

Nieruchomość w miejscowości Żałe gm. Brzuze, którą tworzy kompleks budynków oraz pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 2,32ha.
Na działce znajdują się dwa domy wykonane z bali drewnianych, garaż w stylu holenderskim, przydomowa altana, szopa dla zwierząt, szklarnia oraz staw.

Dom o powierzchni 236m², wolnostojący z poddaszem użytkowym. W domu znajduje się na parterze salon z aneksem kuchennym, kuchnia wyposażona w sprzęty najwyższej jakości, m.in. włoską kuchnię „Boretti”, blaty kuchenne z czarnego, włoskiego granitu, dwie sypialnie, łazienka, toaleta. W salonie znajduje się również część jadalna z dużym stołem. Obszerny, stylowo urządzony salon z kominkiem i TV zapewni komfortowy wypoczynek. Z tego pokoju jest wyjście na piękny, zadaszony taras z widokiem na ogród i jezioro. Z ogrodu można również zejść po schodach do jeziora, na duży pomost. Na poddaszu domu są trzy sypialnie, łazienka, dwie garderoby, antresola. Dom ogrzewany pompą ciepła. Dach pokryty drewnianym gontem. Budynek posiada własną kanalizację (szambo ekologiczne) i własne liczniki wody. Garaż w bryle budynku.

Mniejszy dom o powierzchni około 120m² składa się z parteru i poddasza użytkowego. W środku znajdują się dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Z salonu wyjście na ogród. Dom ogrzewany gazowo, posiada własne, niezależne szambo ekologiczne. Dach domu pokryty gontem drewnianym.

Na terenie posesji znajduje się staw o powierzchni 850m²,garaż w stylu holenderskim o powierzchni 56m². Dach garażu pokryty dachówka ceramiczną. Ponadto do dyspozycji przydomowa, drewniana altana o powierzchni 58,5m², częściowo zadaszona (na 18m²). Dach pokryty drewnianym gontem. Dodatkowo szopa dla zwierząt o powierzchni 24m², docieplona (dach pokryty blachodachówką), szklarnia o powierzchni 33,02m².

Na terenie posiadłości są wszystkie media: elektryczność, siła, woda z sieci, telefon, centrala telefoniczna i telewizyjna. Domy z bala wyposażone w alarm, domofon, centralny telefon. Zapewniona komunikacja pomiędzy domami.

Jezioro Żalskie leży na obszarze, który jest najpiękniejszym zakątkiem Pojezierza Dobrzyńskiego. Wysokie, porośnięte lasami pagórki i największa w okolicy liczba jezior czynią ten teren bardzo atrakcyjnym turystycznie.
Jest to miejsce idealnie na prowadzenie działalności agroturystycznej, ośrodka wypoczynkowego lub też po prostu miejsce do zamieszkania na stałe dla rodziny.

Cena: 2 400 000,00zł

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

ID ogłoszenia: 308555b3a49bde4c

No Tags

28326 wyświetlenia, 1 dziś

  

You must be logged in to inquire about this ad.