Szczuka 87-300 Brodnica

Na sprzedaż 1,300,000 PLN
Szczegóły nieruchomości

Szczuka 87-300 Brodnica

Na sprzedaż 1,300,000 PLN
Opis

Siedlisko w Szczuce/powiat brodnicki

Rolnictwo komercyjne -

Siedlisko w miejscowości Szczuka gmina Brodnica, województwo kujawsko-pomorskie w skład którego wchodzi grunt o łącznej powierzchni 10,1ha oraz budynki gospodarcze i budynek mieszkalny.
Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Szuka. Nierchomość idealna pod inwestycję tj, prowadzenie gospodarstwa rolnego z ukierunkowaniem na hodowlę zwierząt, produkcję roślinną lub inną działalność np. warsztat samochodwoy itp.

W skład całej nieruchomości wchodzą trzy obszerne budynki produkcyjno usługowe i gospodarcze oraz budynek mieszkalny.

Dom o powierzchni zabudowy 143m2, parterowy, częściowo podpiwniczony. Składa się z wiatrołapu, korytarza, kuchni, spiżarni, 4 pokoi, łazienki. Strych nad całym budynkiem. Strop żelbetowy. Dom z 1974 roku, został zbudowany z pustaka. Oknda PCV. Pokrycie dachowe z eternitu. Dom ogrzewany za pomocą centralnego ogrzewania, z pieca ogólnego spalania. Odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika wybieralnego. Do budynku doprowadzone przyłącze wodociągowe i energetyczne.
Kolejnym budynkiem jest garaż wybudowany również z pustaka. Posiada 5 wjazdów wjazdów samochodwych, kanał i dwa pomieszczenia gospodarcze. Możliwością przeznaczenia na warsztat samochodowy. Dach garażu pokryty papą termozgrzewalną.
Na działce znadjuje się również stodoła z dwoma wjazdami i wyjazdami. W bocznej części budynku zostało wydzielone pomieszczenie gospodarcze (wykorzystywane do hodowli zwierząt) z oddzielnym wejściem. Ponadto na terenie posesji jest posadowiona obora, wybudowana z pustaka. Dach pokryty eternitem. Do budynku jest doprowadzone przyłącze wodociągowe i energetyczne.
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, następnie zjazd z drogi głownej i około 500m drogą gruntową ( w ciągu najbliższych miesięcy planowana modernizacja drogi na asfaltową) .
Możliwość dojechania do miejscowości z trzech stron – z Rypina, z Brodnicy oraz ze Świedziebni.

Cena: 1 300 000,00zł

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

Charakterystyka nieruchomości
  • Rolnictwo komercyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *