rypiński rypiński Kujawsko-Pomorskie

355,000 PLN
Szczegóły nieruchomości

rypiński rypiński Kujawsko-Pomorskie

355,000 PLN
Opis

Budynek usługowo-produkcyjny w Skrwilnie

Dom - rypiński Kujawsko-Pomorskie

Nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo-produkcyjnym z nadbudowanym poddaszem mieszkalnym w Skrwilnie przy ulicy Kwiatowej, usytuowana na działce o powierzchni 480m2. Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to 367m2. Do nieruchomości przynależy również parking, utwardzony kostką brukową, stanowiący odrębną działkę o powierzchni 610m2.

Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne, 2 łazienki, hala produkcyjna, magazyn, garaż, kotłownia – posiada dodatkowe wejście z tyłu budynku. Kotłownia wyposażona w piec na ekogroszek. Na poddaszu znajdują się dwa biura, 2 łazienki, pomieszczenie magazynowe oraz pomieszczenie socjalne.

Budynek wybudowany metodą ściany trójwarstwowej, wewnątrz ocieplenie ze styropianu. Dach pokryty blachodachówką i ocieplony wełną. Drzwi aluminiowe, okna PCV.

Woda z sieci, prąd + siła, kanalizacja z sieci.

Cena: 355 000,00zł do negocjacji

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom
  • Powierzchnia użytkowa 367 square
  • System grzewczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *