Trąbin 87-522

990,000 PLN
Szczegóły nieruchomości

Trąbin 87-522

990,000 PLN
Opis

Dom nad jeziorem trąbińskim

Dom - Trąbin

Dom letniskowy, parterowy o powierzchni 65m2, położony nad Jeziorem Trąbińskim. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki. Budynek szkieletowy ( konstrukcji drewnianej), wykonany z półbala. Zarówno ściany zewnętrzne, strop jak i podłogi zostały docieplone watą szklaną. Dzięki temu budynek jest doskonale izolowany. Zimą dobrze utrzymuje ciepło, zaś latem nie powoduje nagrzewania się wnętrza. Dach pokryty papą bitumiczną. Okna drewniane, ogrzewanie z kaloryferów na prąd oraz kominka bez płaszcza wodnego. Oferta dotyczy sprzedaży domu z pełnym wyposażeniem. Sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, kosiarka traktorowa firmy STIGA.
Budynek jest usytuowany na działce o powierzchni 0,2430ha, na której znajduje się dodatkowo wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym oraz altana ogrodowa. Na działce znajduje się również staw. Ogród jest w pełni urządzony z licznymi nasadzeniami. Teren posesji częściowo ogrodzony . Nieruchomość jest w pełni uzbrojona. Posiada przyłącze wodociągowe i energetyczne, światłowód, Odprowadzanie ścieków do szczelnego zbiornika wybieralnego (trzykomorowego).
Jest to lokalizacja idealna dla osób poszukujących miejsca na rekreację, jak również tych którzy szukają miejsca do stałego zamieszkania. Bliskość natury, cisza spokój sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Cena: 990 000,00zł

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *