Bieżuń 09-320

3,000,000 PLN
Szczegóły nieruchomości

Bieżuń 09-320

3,000,000 PLN
Opis

Nieruchomość inwestycyjna w Bieżuniu

Dom - Bieżuń

Posiadłość w miejscowości Bieżuń , w gminie Bieżuń, w powiecie żuromińskim. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego przeznaczonego do hodowli drobiu oraz budynku garażowo-gospodarczego. Działka o powierzchni 0,7747 ha.
Dom o powierzchni 600m2, parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze domu znajduje się holl, wiatrołap, przestronny salon z jadalnią, duża i funkcjonalna kuchnia, pokój, sypialnia, łazienka. Dom posiada dwa niezależne wejścia.
Na poddasze prowadzą solidne, jesionowe schody. Na tej kondygnacji znajduje się 5 sypialni, łazienka, holl.
Budynek został wybudowany metodą tradycyjną, z cegły, ściany zewnętrze ocieplone styropianem o grubości 15cm. Stolarka okienna drewniana i PCV, stolarka drzwiowa drewniana, dodatkowo rolety antywłamaniowe. Wnętrze domu wykończone materiałami wysokiej jakości. W pomieszczeniach zastosowano podłogi bambusowe, terakotę oraz wykładziny. Dom w pełni umeblowany, wraz z wyposażeniem RTV i AGD (meble w salonie i jadalni do indywidualnego uzgodnienia). Dach budynku pokryty blachodachówka, strych ocieplony pianą pur.
Dom ogrzewany centralnie, z pieca na eko-groszek, z własnej kotłowni znajdującej sie w wolnostojącym budynku gospodarczo-garażowym. Ogrzewanie podłogowe, kaloryfery, dodatkowo kominek.
Przyłącze wodociągowe , kanalizacyjne z sieci gminnej, przyłącze elektryczne. Nieruchomość wyposażona w stację uzdatniania wody oraz oddzielną pompę do podgrzewania wody.
Kolejnym budynkiem należącym do nieruchomośći objętej sprzedażą jest budynek gospodarczy przeznaczony do hodowli drobiu, o powierzhni 2000m2. Wybudowany metodą tradycyjną . Ściany zewnętrze bardzo solidne, składające się z warstw: pustak o gr. 18cm, ocieplenie ze styropianu o gr. 6cm, kolejna wartwa z pustaka o gr. 12cm oraz tynk. Stolarka okienna PCV, dach pokryty blachą trapezową, przyłącze wodociągowe i elektryczne, ogrzewanie z kotła gazowego (własna butla). W budynku znajduje się pięć linii wody z poidełkami, 4 linie karminików (504 sztuki) wentylacja ścienna i dachowa. Na zewnątrz nowy silos paszowy o pojemności 22 ton. Kurnik wyposażony w alarm i własny hydrant.
Trzecim budynkiem należącym do posesji jest budynek garażowo-gospodarczy o powierzchni 200m2. Znajduja się w nim dwa stanowiska samochodowe , kotłownia z wspomnianym wyżej piecem, pomieszczenie na agregat zasilający kurnik, pomieszczenie gospodarcze, wyposażona kuchnia letnia. Budynek zbudowany również z cegły, dach pokryty blachodachówką.
Teren posesji częściowo ogrodzony. Nieruchomość doskonale utrzymana, idealna doprowadzenia dobrze prosperującej działaności gospodarczej.

Cena: 3 000 000,00zł

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *