ul. Mławska 87-500 Rypin

7,000 PLN/Miesiąc
Szczegóły nieruchomości

ul. Mławska 87-500 Rypin

7,000 PLN/Miesiąc
Opis

Hala produkcyjno magazynowa

Dom - ul. Mławska

Hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 475m2 w Rypinie przy ulicy Mławskiej. Obiekt posadowiony na działce o powierzchni 1300m2. Budynek składa się z dwóch części – murowanej z pustaka i drugiej wybudowanej z płyt warstwowych. W części murowanej budynku znajduje się biuro ogrzewane kominkiem, korytarz, magazynek, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i jedna hala. W tej części nieruchomości zostało rozprowadzone centralne ogrzewanie (w budynku nie ma podłączonego pieca). W części zbudowanej z płyt warstwowych znajdują się trzy hale i pomieszczenie gospodarcze. W budynku wszystkie okna PCV.
Obiekt ogrodzony, posiada doprowadzone przyłącze energetyczne, kanalizacja z sieci miejskie. Możliwość przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej. Dojazd z dwóch stron – od ulicy Mławskiej oraz od ulicy Polnej. Bardzo dobra lokalizacja, w strefie przemysłowej miasta.

Cena: 7000zł netto + opłaty eksploatacyjne / miesiąc.

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *